Індивідуальний розвиток за кращими освітніми методиками!
Луцьк
Монтессорі
Домана
Нікітіних
Глошинської
Зайцева
Дитячі Методики: Різноманітність Навчання для Яскравого Майбутнього

Місія Стартайм 
Наша місія – перетворити процес пізнання світу для дітей з навчання на гру.
Кожна дитина в
Startime має унікальну можливість здійснити свою мрію, розвиваючись у веселій та підтримуючій атмосфері.
Ми ставимо перед дітьми складні, але захопливі завдання, які не тільки розважають, але й спонукають їх до глибокого мислення.
Ми відкриваємо перед дітьми величезний світ можливостей, стимулюємо їхню природну цікавість і бажання дізнаватися нове.
Це дозволяє дітям відчути себе маленькими дослідниками, які щодня відкривають щось нове
та невідоме.

Про центр:
Кожна група має свій комплекс приміщень: кімната для занять та ігор, спальня, гардеробна і санвузол.
Startime - це ліцензійний центр дошкільного розвитку
Створений з великою увагою
та любов'ю до дітей.
З моменту свого за снування в Україні, Startime розширився до 9 філій, де кожен малюк може знайти щастя у своєму дитинстві, і ми не маємо наміру зупинятися на досягнутому.

Особливість Стартайм
 • 1
  Наші центри розташовані в екологічно чистих зонах
 • 2
  Мають кваліфікований персонал вихователів
 • 3
  Власну охорону території
 • 4
  Пропонують 3-разове харчування
 • 5
  Щоденні медичні огляди
 • 6
  Онлайн-трансляції для батьків
 • 7
  Програму загального розвитку
 • 8
  Басейн, творчі студії та контактний зоопарк
Startime орієнтований на батьків, які прагнуть
забезпечити своїм дітям комплексний і різнобічний розвиток.
Мама+малюк
Програма "Мама+Малюк" призначена для мами (або батька) та їх малюка (віком від 10 місяців до 2 років), щоб сприяти розвитку дитини через активну доподмогу з батьками та відкриття світу нових навичок та можливостей.
Курс
«Мама+малюк»
Розвиток Моторики та Координації: Батьки та діти будуть залучені до різноманітних вправ та ігор, спрямованих на розвиток моторики, координації рухів та здатності дитини контролювати свій тілесний рух.
Розвиток Мовлення: Через спільні читання книжок, співівання пісень, розмови та гру в слова, дитина буде стимульована до розвитку мовлення, розширення свого словника та вивчення нових звуків та слів.
Соціальний Розвиток: Програма надає можливість дітям спілкуватися та взаємодіяти з іншими дітьми та дорослими під час спеціально організованих ігор та занять, що сприяє розвитку соціальних навичок та навичок спілкування.
Стимулювання Творчості: Батьки та діти будуть залучені до творчих проектів, малювання, ліплення та інших видів рукоділля, що сприятиме розвитку творчого мислення та уяви малюка.
Ця програма не лише сприяє розвитку малюка, але й допомагає батькам відчувати себе більш впевнено в ролі батьків та налагоджувати більш тісні відносини зі своїми дітьми.
Курс «Ранній розвиток»
Допомагає малюкам набагато активніше і швидше засвоювати матеріал, розвивати комунікативні здібності, вчить спілкуватися один з одним і при цьому вчить бути самостійними. У батьків з'являється чудова та унікальна можливість поспостерігати за своїм малюком, визначити його нахили і побачити, як він взаємодіє з іншими дітками.
Курс
«Ранній розвиток»
Відвідування нашого курсу дозволить Вашій дитині зануритися в дружню атмосферу, навчитися будувати свою першу комунікацію, завести перших друзів. Малюк познайомиться з навколишнім світом та дізнається, як взаємодіяти з ним, а також розвинути дрібну, загальну і артикуляційну моторику.
Заняття містять вправи :

 • З фізичним розвитком: зарядку, самомасаж, логоритміка, ходіння по нерівних поверхнях. Це дозволяє Вашій дитині розвинути загальну моторику, координацію, вміння відчувати своє тіло;

 • З розумовим навантаженням: діти вивчають різні форми, кольори, величини, букви та звуки, числа та цифри. Обов'язковим завданням на заняттях є артикуляційна гімнастика і різні ігри на розвиток дрібної моторики (ігри з крупами, намистинами, прищіпками, липучками, шнурівки, вкладиші та ін.);

 • На розвиток творчості: діти виконують творчі завдання – малюють, ліплять, роблять аплікації, конструюють

- Під час Курсу «Раннього розвитку» у малюків з'явиться інтерес до взаємодії з однолітками. Вони якісно розвинуть дрібну моторику, поповнять словниковий запас, а також навчаться самостійності.
Підготовка до школи
Програма спрямована на стимулювання розвитку дитячого мислення, мовлення, соціальних і емоційних навичок, необхідних для успішного адаптування до шкільного середовища.
Курс
«Підготовка до школи»
Основні компоненти програми включають:
Математика, логіка, читання та англійська мова: Діти ознайомляться з базовими концепціями, які вони зустрінуть у школі, такими як літери, числа, форми та кольори. Через ігрові методи та практичні завдання вони будуть стимульовані до вивчення та запам'ятовування цих понять.
Розвиток Мовлення: Діти будуть залучені до різноманітних мовленнєвих вправ, спрямованих на розвиток словникового запасу, вміння висловлювати думки та взаємодіяти з оточуючими.
Соціальні Навички: Учасники курсу будуть навчатися спілкуватися з однолітками та дорослими, розвивати вміння співпраці та вирішення конфліктів, а також культуру поведінки в групі.
Ця програма створена з метою підготовки дітей до успішного переходу у шкільне середовище та надання їм необхідних знань та навичок для подальшого навчання та розвитку.

Наші вихователі
Мене звати Анастасія, я адміністратор центру розвитку «Star Time"😊
Мені 23 роки, закінчила Львівський державний університет внутрішніх справ, за освітою-психолог.
Я щаслива бути частинкою сімʼї «Star Time", адже кожного дня працюючи з дітками я наповнююсь їхніми щирими посмішками та успіхами, розуміючи,що наша спільна праця не даремна і наші дітки поглинають найкращі знання та звички💛

Привіт 🙋🏼♀️ Будемо знайомитись?
Я - Ірина, вихователь старшої групи. Вже більше двох років, працюю з дітьми у різних закладах освіти, але саме "Star time " став місцем, куди хочеться повертатися знову і знову. За час роботи, зрозуміла, що кожна дитина- це, хоч маленька, але особистість. Моє завдання, як вихователя - з маленьких літ допомогти дитині розкрити її індивідуальність. Моє професійне кредо : " До роботи - творчо, до дітей - з любовʼю ". Саме такий підхід допомагає мені розкрити в кожній дитині душу творця, дати їй можливість пробудитися та розквітнути.

Я Світлана, психолог, мама двох діток. Саме діти мене спонукали вивчати дитячу психологію та виховання. Вже другий рік консультую батьків та проводжу корекційні заняття із дітьми. Найважливіше для мене в роботі, це екологічність у прояві до своїх клієнтів, дітей та до себе. У житті притримуюсь думки : виховувати потрібно не дітей, а себе, адже так чи інакше вони візьмуть приклад із батьків. У вільний люблю навчатись новому і зараз це танці.

Привіт! Мене звати Анастасія, мені 21 рік. Протягом двох років я працюю вихователем. Ви спитайте чому саме вихователь? Можна сказати одним словом - це любов до діток, вміння розвивати та навчати їхні здібності. Радіти маленьким успіхам та вчитися в них веселитися кожному моменту. Я креативна, відповідальна, весела та амбіційна людина. Моє життєве кредо звучить так: "Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант, вміння їх вирощувати - мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини!"

Мене звати Аліна! У дитячому садочку Star Time, я музичний керівник. Маю вищу освіту, працюю в цій сфері вже 5 років. Заняття зі мною - це цікаво і сучасно! Володію методикою музичного виховання, враховую індивідуальні та вікові особливості кожної дитини, втілюю в практику роботи нові ідеї, найбільш ефективні форми, методи і засоби, застосовую новітні музично-педагогічні технології. Сприяю розвитку дитячої творчості, стимулюю прагнення дітей до імпровізації та самовираженню, вміння створювати власні задуми, підтримує прагнення дітей до активності. Моє життєве кредо: "З посмішкою по життю!!! І до того ж життя прекрасне!!! Живи і насолоджуйся життям!" Пропоную вашим діткам відкрити для себе світ музики разом зі мною!

Вітання! Я Наталя - вихователь групи раннього віку. "Star time" став моїм першим місцем роботи. Вже близько 6 місяців допомагаю малюкам пізнавати світ. Вважаю,що вихователь це перш за все покликання душі.
Я маю на меті показати дітям, що вихователь це друг, якому можна довіряти.
Завжди є до чого удосконалюватися і розвиватися, тому читання книг є моїм захопленням.
Моє життєве кредо:"Люби,те що робиш і тих, для кого це робиш"

Вітаю! Мене звати Юлія - власниця Star Time у Луцьку. За освітою я - хореограф. Вже близько 10 років відкриваю діткам чарівний світ танцю. Вважаю, що наша малеча є найпрекраснішим та найважливішим у житті. Саме моя донечка надихнула мене на створення місця для щасливих дітей. Моя мета, щоб Star Time для кожної дитини став місцем куди хочеться повертатись знову і знову.
Наше головне завдання - не погасити іскру індивідуальності, тому що кожна дитина у Star Time - особлива.
«Ніколи не зупиняйся» саме з таким кредо я йду по життю. Адже ми постійно прагнемо

Startime орієнтований на батьків, які прагнуть забезпечити своїм дітям комплексний і різнобічний розвиток.
 • Наші програми та активності розроблені так, щоб сприяти зростанню та розвитку дітей, готуючи їх до школи з усіма необхідними знаннями та навичками.
Укриття
Залишіть свої контакти та наш менеджер вам передзвонить