Я - артист - телепроект продюсерського центру «Star Time»
archive
Я - артист - телепроект продюсерського центру «Star Time»

Одеса – батьківщина найталановитіших представників творчої плеяди усього світу. Кожна дитина тут по-своєму талановита, їх таланти потрібно розвивати і підтримувати. Саме для цього продюсерський центр «Star Time» створив вокальне дитяче шоу – «Я – артист». На сцену проекту щомісяця будуть виходити конкурсанти з вокальних команд двох педагогів. Вони поступово відкриватимуть глядачам і телеглядачам нові грані свого вокального таланту. Кожен гала-концерт присвячується окремій темі, тому у конкурсантів є можливість показати себе абсолютно в різних образах. Всього за місяць під керівництвом свого педагога учасник повинен освоїти нову пісню і сценографію. Проект двічі приймає на своїй сцені учасників, кожен з яких виступить на трьох гала-концертах.

Після цього всі учасники зустрінуться у фінальному гала-концерті, який пройде в «Аркадія Сіті». Учасників проекту оцінює четвірка професійних журі. Кожен з них виставляє від 1 до 10 балів за виступ. Сума балів за виступ відбивається в рейтинговій таблиці. Перед фінальним гала-концертом телеглядачі зможуть підтримати конкурсантів за допомогою смс-голосування. Після фінального гала-концерту за допомогою результатів смс-голосування та рейтингової таблиці (50:50) визначається переможець шоу.

Головний виграш проекту – участь у Національному відборі конкурсу «Дитяче Євробачення»!

У конкурсі беруть участь діти віком від 10 до 15 років. Шоу «Я – артист» відкриває і підтримує обдарованих дітей, дає юним талантам можливість заявити про себе на професійній сцені. Участь в конкурсі – це безцінний досвід, необхідний артистам в їх подальшому творчому житті.

Я - артист - телепроект продюсерського центру «Star Time»
ТРАНСЛЯЦІЇ НА ТЕЛЕКАНАЛАХ

ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИ

ФОТОГРАФІЇ
Режим панорами

Оферта (публічна угода)

Пропонуємо вам ознайомитись з умовами оферти (публічної угоди) за наступними посиланнями: