Написать нам
Мюзикли

Сімейка
Аддамс

Хочу потрапити в мюзикл

Сімейка Аддамс

Мюзикл «Сімейка Адамс» – це нова історія про сім’ю, що живе в атмосфері вічного Хеллоуїна. Мортіша і Гомес Аддамс зі своїми дітьми Уенсдей і Пагслі щасливо живуть в своєму самотньому будинку на пагорбі. Але раптово по сусідству селиться нав’язлива ведуча Марго Нідлер, яка планує знести їх похмурий особняк і побудувати новий будинок, схожий на всі інші в місті. Аддамси змушені захищати своє житло, а Уенсдей і Пагслі в цей час зав’язують дружбу з дітьми Марго.

Мюзикл орієнтований на всю родину. Дітям буде цікавий незвичний світ сімейки Аддамс: вони живуть в похмурому будинку, люблять погану погоду, мама вважає, що чорний колір найяскравіший, а діти вважають за краще грати на кладовищі. Їх слуги не менш дивні: мовчазний велетень-дворецький Ларч, а також рука на ім’я Річ. Але, як відзначають постановники мюзиклу, тут важливий також посил історії. Аддамс тільки на перший погляд здаються дивними і трохи похмурими, насправді вони дуже доброзичливі, і нагадують нам, що головне в житті – це сім’я.

Над мюзиклом працює велика режисерська група. У постановці задіяні як дорослі, так і юні актори! Мюзикл прикрасять яскраві костюми і декорації, світове оформлення та авторські пісні, написані композитором Олександром Чорним.

Режисером-постановником мюзиклу виступив Данило Данилюк – виконавець головної ролі в театралізованому цирковому шоу «Дім таємнічіх пригод», режисер-постановник номерів проекту “Х-Фактор”.

(Рус) НАЧНИ СВОЙ ПУТЬ К МЕЧТЕ СЕЙЧАС
Реєстрація на кастинг
Ви можете записатися на індивідуальный кастинг
за номером телефону: (048) 772-57-87
Графік роботи
Відділ продажів
[email protected]
Відділ PR
[email protected]
Відділ HR
[email protected]
Відділ якості
[email protected]
Відділ маркетингу
[email protected]
Адміністрація
[email protected]
Зв'яжіться з нами