Написать нам
МЮЗИКЛИ

Гаррі Поттер і
таємниці Хогвартса

Хочу потрапити в мюзикл

Гаррі Поттер і таємниці Хогвартса

(Рус)

Зустрівшись з улюбленими героями, кожен глядач зможе дати волю емоціям, адже тільки вживу можна зрозуміти, які смішні діалоги і характери персонажів, зокрема, всім відома сімейка Дурслей.

Нестачі в магії, якою сповнені книги і фільми про Поттера, в мюзиклі – немає. Чарівні палички, що стріляють променями, що кружляють в повітрі столи, літаючі мітли і книги, трансформації і зникнення змусять забути про те, що Ви перебуваєте на театральній виставі. Акторський склад мюзиклу – одна з найсильніших його складових, адже відбір учасників проходив у три тури кастингу.

Яскраву акторську гру доповнять декорації, створені компанією «STARLIGHT SCENERY», за допомогою яких прямо на очах публіки Хогвартс за секунди буде трансформуватися в Заборонений ліс, ігрове поле для квідичу і коридор з привидами! Оригінальна музика і пісні, спеціально написані композитором Олександром Чорним, створять незвичайну атмосферу казки, в яку повірять як діти, так і дорослі.

Продюсер мюзиклу: Олег Хороший – генеральний продюсер талант-центру «Star Time», співпродюсер «Гуморина», «Новий рік на Думській», «День міста».

Сценарій і режисура: Данило Данилюк – виконавець головної ролі в театралізованому цирковому шоу «Дім таємнічіх пригод», режисер-постановник номерів проекту «Х-Фактор».

Фотографії

Видео

Мюзикл Гарри Поттер и тайны Хогвартса | BACKSTAGE
Мюзикл Гарри Поттер и тайны Хогвартса | BACKSTAGE
ПОЧНИ СВІЙ ШЛЯХ ДО МРІЇ ПРЯМО ЗАРАЗ
Записатися на індивідуальний кастинг можна за номером телефону: (048) 772-57-87.
Графік роботи
Відділ продажів
sales@startime.ua
Відділ PR
pr@startime.ua
Відділ HR
hr@startime.ua
Відділ якості
info@startime.ua
Відділ маркетингу
marketing@startime.ua
Адміністрація
service@startime.ua
Школа
в смартфоне