«Главная Ёлка» - новорічний мюзикл для всієї родини!
«Главная Ёлка» - новорічний мюзикл для всієї родини!

Мюзикл «Главная Ёлка від «Star Time»

Продюсерський центр «Star Time» презентує казковий новорічний мюзикл для всієї родини – «Главная Ёлка»! Ви на власні очі побачите боротьбу Діда Мороза і його відданих друзів з підступним лиходієм і його вірними прибічниками, які вкрадуть у дітей і дорослих Новий рік! Ви почуєте безсмертні музичні світові хіти у виконанні суперфіналіста шоу «Голос країни»! Ви зазирнете в загадковий світ, де живуть чарівні тіні! На Ваших очах відбудуться справжні чудеса, які можливі тільки в казках!

Ви неодмінно переконаєтеся, що люди дійсно вміють літати! Незабутню атмосферу казкового шоу для Вас створять зачаровані 3D-декорації, об’ємний звук, фантастичне світлове оформлення і неймовірні спецефекти!

Масштабна прем’єра шоу відбулася 25 грудня на сцені Одеського Національного Академічного театру Опери та Балету! Шоу «Головна ялинка» – подаруйте собі і дітям незабутню новорічну казку!

«Главная Ёлка» - новорічний мюзикл для всієї родини!
ФОТОГРАФІЇ
ПОЧНИ СВІЙ ШЛЯХ ДО МРІЇ ЗАРАЗ

Якщо у Вас виникли труднощі із заповненням форми, зв'яжіться з нами за телефоном (048) 772-57-87 - наш адміністратор допоможе Вам заповнити цю форму!

Ми отримали Вашу заявку. Ми скоро з Вами зв'яжемося!

Оферта (публічна угода)

Пропонуємо вам ознайомитись з умовами оферти (публічної угоди) за наступними посиланнями: