Написать нам
Эстрадная школа Эстрадная школа

(Рус) Частная школа
Star Time Private School

(Рус) До дня открытых дверей

17 Дней
:
09 Часов
:
45 Минут
:
20 Секунд
(Рус) Записаться
(Рус) Школьная программа
(Рус) Китайский язык / Немецкий язык
(Рус) Логика
(Рус) Основы здоровья
(Рус) Я исследую мир
(Рус) Технологии (ИЗО)
(Рус) Физкультура
(Рус) Математика
(Рус) Орфография русского языка
(Рус) Орфография украинского языка
(Рус) Чтение на русском языке
(Рус) Чтение на украинском языке
(Рус) Английский язык
(Рус) Информатика
(Рус) Искусство (Вокал)

(Рус) Наши преимущества

(Рус) Образование по стандартам НУШ

(Рус) Углубленное изучение языков

(Рус) Школа полного дня - с 9:00 до 18:00

(Рус) 4х разовое здоровое питание

(Рус) Собственный бассейн с шезлонгами и террасой

(Рус) Сопровождение психолога

(Рус) Школа в Смартфоне - Электронный дневник и задания

(Рус) Электронная Система Обучения - STEM-Подход к обучению

(Рус) ZOOM трансляции для отсутствующих

(Рус) Малокомплектные классы до 12 человек

(Рус) Безопасность: территория школы находится под охраной и видеонаблюдением 40 камер

(Рус) Музыкально-театральная студия

(Рус) Дополнительное образование - занятия по творческим направлениям

(Рус) Начальная школа 1-4 классов Star Time Private School

(Рус) Образ
(Рус) Школа развивает такие личностные навыки каждого воспитанника, как: любознательность, заинтересованность в обучении, критическое и креативное мышление, коммуникативность, принципиальность и открытость.
(Рус) Миссия
(Рус) Дать образовательному пространству Украины то лучшее, что соответствует требованиям современности и стандартам, признанным во всем мире. Подходы к обучению объединяют как классическое образование, так и новаторские стратегии и технологии.
(Рус) Цель
(Рус) Формирование современной нации с высоким уровнем культурного и профессионального интеллекта, признанного во всем мире.
(Рус) Учитель начальных классов, преподаватель Английского языка
(Рус) Учитель начальных классов
(Рус) Учитель начальных классов
(Рус) Преподаватель медиа практики (радио практика, блоггинг, телепрактика)
(Рус) Олег Алексеевич Хороший

(Рус) Основатель STAR TIME GROUP

Олег Олексійович Хороший

Генеральний продюсер талант-центру «Star Time»

Відгуки про нас

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”.

(Рус) Мама Валерии

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”.

(Рус) Мама Мирона

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”.

(Рус) Мама Ланы

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”.

(Рус) Мама Влады

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”.

(Рус) Мама Кирилла

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”.

(Рус) Мама Мирона
«STAR TIME» - це місце, де діти щасливі! Тому, що там приймають з усією душею і відкритим серцем і, вчать розкривати свої таланти і дружити. А найголовніше, там весело, тепло і душевно. Вчимося із задоволенням! Той випадок, коли команда стає сім'єю! Процвітання вам! ?
Ірина Кригіна (мама Марка і Амалії)
«STAR TIME» - це мій другий дім, моя друга сім'я, я просто не можу його не рекомендували! Це місце, де кожному дають можливість проявити себе і як мінімум стати впевненіше, розкутішім, талановитішим! Нові друзі і нові враження! «Star Time» - місце, де збуваються мрії! Моя вже збулася, нехай збуваються ваші! ?
Мілена Самсонова (учениця ПЦ “STAR TIME”)
Не часто залишаю відгуки про щось, але Продюсерський Центр «STAR TIME» став частиною життя нашої родини. Дійсно, відчувається, що в кожну дрібницю починаючи від інтер'єру до структури уроків вкладається душа. У центрі велика кількість пропозицій для занять і дозвілля. Хоча якщо чесно, кожне заняття в центрі - це і є цікаве дозвілля. Батьки можуть вибрати, що підходить його дитині і за інтересами і по фінансів. Ніхто нічого вам не нав'язує !!! Якщо ви привели своє чадо в «STAR TIME» то, напевно, чогось очікуєте. Саме тому, завдання менеджера максимально інформувати Вас про можливості, які дає центр, а рішення завжди за вами. Ставлення до діток до всіх однакове! Я кожен раз спостерігаю, які щасливі приходять дітки, як вони цілують і обіймають персонал і своїх наставників. Наш син весь тиждень чекає заняття, і з величезною радістю відвідує їх. Читала відгуки попередніх ораторів, і скажу так, хороше завжди коштує грошей, і займаємося ми тут, не тому що мені нікуди гроші подіти, а тому, що я правильно розставляю пріоритети і знаю, що вкладаю в щасливе життя своєї дитини! Величезне спасибі викладачам - вони реально професіонали своєї справи. Дуже приємно, що в центрі завжди все чітко, послідовно, все працює, як годинник. Адміністрація і всі викладачі максимально привітні, і завжди знаходимо  про що поговорити, крім успіхів дітей :) Спасибі величезне за все, що ви робите! Рекомендуємо вас всім знайомим :)
Світлана Кравченко (мама Саші)
Мені дуже сподобалася ця зміна, наші вожаті і аніматори. Я дуже рада, що знайшла нових класних друзів. Окреме спасибі творцю цього табору. Спасибі аніматорам за те, що завжди піднімали нам настрій. Дякую вожатим за те, що підтримували у важку хвилину і завжди були поруч. Дякую за прекрасні канікули. До зустрічі в наступному році.
Анастасія Лук’яненко (учениця)
Я в цьому таборі вже вдруге. Мені просто все подобається. Багато вражень залишилося про аніматорів і вожатих. У нас було дуже багато майстер-класів та лекцій. Дискотеки просто бомба! Так само у нас був конкурс талантів, мені він дуже сподобався. Ще ми могли багато купатися в морі, на гірках і в басейні. Дні пролітали дуже швидко. Ще мені дуже сподобався мій загін, я сподіваюся, що ми продовжимо спілкуватися. Так само хочеться сказати кухарям спасибі за смачну їжу і різноманітне меню. Ресторан знаходиться на пляжі, і кожен раз коли ми їли, ми дихали чистим морським повітрям. Дякую вам за цей табір, я обов'язково приїду в наступному році.
Вікторія Федорова (учениця)
Щороку я чекаю літо, щоб поїхати в табір Стар Тайм. Завжди дуже сильно за ним сумую. Тут я знаходжу багато нових друзів і зустрічаюся зі старими друзями. За одну зміну я запасаюся позитивом і яскравими враженнями на весь рік. Дуже сильно люблю табір Стар Тайм!
Дарина Овчинникова (учениця)
Я перший раз поїхала в табір і залишилася дуже задоволена. Тут я знайшла дуже багато нових друзів і знайшла в них щирих і прекрасних людей. Нам було дуже весело разом, ми розважалися і проводили здорово і цікаво час. Дуже класними були дискотеки на яких ми танцювали по повній. Ще дуже класно, що в таборі є басейн, море і гори. Я вдосталь накупалися і засмагла. Окреме спасибі хочеться сказати кухарям табору, їжа завжди була смачна, свіжа і різноманітна. Вожаті та аніматори шалені хлопці, дуже веселі і з ними завжди приємно проводити час. Номери супер зручні, є ліжка, кондиціонер, телевізор. Чудово що на всій території так само є інтернет, адже нам сучасним підліткам хочеться поділитися кожним моментів в таборі в соц. мережах. Величезне спасибі "Стар Тайму" за чудові канікули.
Анастасія Птіцина (учениця)
Мені дуже все сподобалося. Все дуже позитивні і веселі. Найбільше мені подобалося ходити на дискотеки, особливо сподобалися всі тематичні вечірки, плавати в басейні і кататися на гірці, ходити на море, грати в м'яч, водна битва, конкурси та квести та майстер-класи про монтаж відео і кулінарний майстер-клас. Під час тихої години ми грали в плей румі. Дуже позитивні вожаті. Я знайшла в таборі багато нових друзів, а найголовніше, що в цьому таборі збувалися мої мрії і я ніколи не забуду час, проведений тут!
Дарина Бондаренко (учениця)
Мені дуже сподобався табір, я познайомилася з новими дивовижними і творчими людьми: вожатими, аніматорами, дітьми та адміністраторами. Я дуже не хочу розлучатися з усіма і їхати додому :(. Я була в таборі вперше і дуже рада, що це був саме «Star Time». Спасибі всім за терпіння і за те, що ставилися до нас, як до рідних дітей. Ніколи не забуду ці 12 днів. Здійснилася моя мрія - заспівати дружною компанією під гітару і розповісти всім свій вірш. за такий короткий період часу ми стали однією сім'єю, і я не збираюся закінчувати спілкування з новими друзями по закінченню зміни. Всі ми з різних міст, але ніщо не заважає нам залишатися однією сім'єю !!! Я всіх дуже полюбила і мені боляче розлучатися. Я дуже хочу ще раз потрапити в продюсерський центр «Star Time». Окреме спасибі всім вожатим, я вас всіх люблю.
Анастасія Янковська (учениця)
Мені все дуже сподобалося, особливо вожаті - я буду сумувати за ними. Тут я знайшла багато веселих друзів, за якими я теж буду дуже сумувати. Я сподіваюся, що приїду сюди ще не один раз, тому що мені тут дуже сподобалося. Я ніколи не забуду табір «Star Time», тут по-справжньому ніколи нудьгувати. «Star Time», я вас дуже сильно люблю!
Єва Березовська (учениця)
Топ 10 кращих речей в таборі:
  1. Тематичні вечірки дискотеки
  2.  Їжа (дуже смачно)
  3. Вожаті, Emoji Team, адміністрація
  4. Місце знаходження
  5. Розклад дня
  6. Магазин
  7. Зручний спосіб оплати за допомогою браслетів
  8. інтер'єр
  9. Майстер-класи
Мені дуже сподобалося, і я буду приїжджати щороку на 1 або навіть 2 зміни. І ще планую і хочу працювати в таборі «Star Time». Спасибі «Star Time Camp» за крутий відпочинок.
Дарина Махан (учениця)
Я дуже-дуже рада, що поїхала сюди з подругою, ми круто провели час, знайшли нових друзів і у нас були найкрутіші вожаті! Спасибі їм за терпіння. Дуже шкода, що час так швидко пролетів ... але я обов'язково приїду в наступному році! Шкода, що не можна ходити в табір «Star Time» замість школи! Дякую вам всім велике!
Віолетта Наумчак (учениця)
Табір Стар Тайм найкращий! Тут смачно, весело і атмосферно. Я дуже люблю цей табір і приїжджаю сюди щороку. У цьому таборі час біжить непомітно, тому що все тут дуже круто. Вожаті добрі й веселі і найкращі!
Аліна Ергієва (учениця)
В цьому році я вперше поїхала в табір, і я дуже щаслива, що цим табором став саме Стар Тайм. Тут є все для справжнього дитячого відпочинку: басейн, надувні гірки, море, пляж. Так само хочу додати, що нам всім дуже пощастило з такими крутими вожатими. Табір Стар Тайм кращий, спасибі за ці яскраві спогади!
Вікторія Кулішова (учениця)
Ці два тижні в таборі були прекрасні! Я познайомилася з чудовими людьми. Наші вечірки, пісні, різні слова які розуміли не всі, волейбол, футбол, майстер-класи, море і басейн, качечка і багато іншого були незабутні. Вожаті-це всё. Вони нам замінили батьків та зробили наш відпочинок незабутнім! Табір "STAR TIME" - це місце, де збуваються мрії і я обов'язково приїду сюди ще раз! Люблю вас усіх!!! Star Timе !!!
Віолетта Шатилова (учениця)
Табір чудовий! Я відпочивала на 1 зміні. Хороші вожаті, цікава програма, відмінна їжа. Табір, в який хочеться повертатися знову і знову. Рекомендую всім відвідати цей табір!
Даша Каширський (учениця)
Я приїхала в табір Star Time! У перший же день я з усіма познайомилася) Мені все сподобалося і всім сподобалася я)) Я полюбила цей табір як рідну сім'ю. Особливо вожаті. Лера: веселила нас як могла, розуміла нас усіх, ми її любили і зараз любимо. Діми: найкращі Діми в світі !! Вони нас виховували. Я вас люблю. Я приїду на 4-у зміну)) Хочу вже приїхати !! Нудьгую за вами !!! Ваша Амалія !!
Амалія Загурська (учениця)
Я побувала в самому чудовому місці, літньому таборі Star Time, там було дуже круто, особливо наша ранкова зарядка і мої улюблені ігри на пляжі, такі як: японський футбол, волейбол і звичайно ж пионербол. Діти на двох змінах були дуже хорошими, добрими і доброзичливими. Вожаті: Яночкa, Саша і Дімочка найкращі вожаті в світі!
Настя Фадєєва (учениця)
3 зміна була просто незабутньою! Було багато вражень, емоцій. Я приїхала сюди просто відпочити, а замість цього зустріла багато цікавих людей, які стали моєю другою сім'єю! Я навіть не підозрювала, що мені буде тут так класно і комфортно. Вожаті стали для мене друзями, з якими я можу поговорити на різні теми і довірити їм свої секрети. Табір Стар Тайм - це місце, де хочеться бути. Проводити багато часу, приїжджати на кожну зміну, тому що кожен день, проведений тут відрізняється. Коли я приїхала в табір, то я навіть не хотіла думати про те, що незабаром ця зміна закінчиться, щоб встигнути насолодитися кожним моментом проведеним тут. Дуже шкода, що мені вже 15 років, тому що я розумію, що скоро мій відпочинок тут закінчиться, і від цього кожен день у таборі стає ще більш важливим і цінним. Взагалі, з ПЦ Стар Тайм я знайома вже дуже давно, і я помітила, що з кожним роком вони ростуть, стають кращими. Табір - це те місце, про яке я буду згадувати в майбутньому з посмішкою на обличчі, я вдячна своїм батькам за можливість відпочивати в цій казковій атмосфері і подивитися на світ іншими очима!
Анна Фадєєва (учениця)
Ось уже другий рік поспіль я відпочиваю в таборі Star Time! Спасибі хлопцям - ви найкращі, я дуууже сумую (( Спасибі нашим найкрутішим вожатим: Дімі, Яночці, Дмитрику і Лерочке. Стільки приємних моментів ... Ніколи не забуду наші вечірки ... Я дуже всіх люблю і сумую!
Поліна Топалова (учениця)
Всім привіт, я Ліза Баурда! Табір Стар Тайм - це прекрасне місце для відпочинку вашої дитини! Почнемо з того, що там чудові вожаті! Вони добрі, веселі, доброзичливі і знаходять індивідуальний підхід до кожної дитини. Ще в таборі є медсестра, вона як лікар Айболить, хоч вдень, хоч вночі готова прибігти до когось на допомогу! Мені дуже подобаються номери: комфортні, затишні, в них не жарко і провітрюються по кілька разів на день. Їжа тут дивовижна! Так що, ти вже можеш заспокоїти свою маму і бабусю;) Годують 5 разів на день! Їжа мало того що корисна, але і смачна! (Що радує як і дітей, так і батьків). А дозвілля !! І зарядка під класну музику, і на морі купаєшся, і в басейні, і на піску в різні ігри граєш і багато чого іншого! А ще у нас є круті костюмовані вечірки !! Ось на них ми і відриваємося! Макіяж, зачіски, костюми і звичайно ж ДИСКОТЕКА! Ніхто не соромиться танцювати, вожаті всім допомагають, влаштовують конкурси ... І ВЕСЕЛОЩІ ЗВИЧАЙНО ж! В кінці дня багаття, де кожен може розповісти про свої враження, моменти і побажати всім на добраніч! У таборі Стар Тайм я знайшла собі багато друзів з різних куточків світу, ми до сих пір спілкуємося і нудьгуємо один за одним! І звичайно ж за вожатими! Ось як зближує наш улюблений табір Стар Тайм!
Ліза Баурда (учениця)
У цьому таборі я пережила найчудовіші два тижні, я знайшла з кожною людиною спільну мову, у мене з'явилося ще дуже багато відданих і найкращих друзів. Я дуже вдячна вожатим за їх чуйність і підтримку !!! Самим незабутнім було купання з доброзичливими дельфінами. STAR TIME - ТИ КРАЩИЙ! Кажу спасибі і всім рекомендую відпочити в цьому таборі !!!
Мілена Самсонова (учениця)
Дякую за прекрасний відпочинок в таборі «Star Time»! Ми не перший рік відправляємо дочку в табір і завжди є з чим порівняти. Ваш табір поза всякою конкуренцією! Найкраще, що можна було придумати для дітей. Особлива подяка вожатим, ви великі молодці! Тая, мама і тато дуже задоволені! СПАСИБІ!
Тетяна Гореславец (мама Таї Гореславец)

Безумовно, як у будь-якої мами, перед відправленням в табір свою дитину, з'являється почуття занепокоєння. Але коли чуєш щасливий голос дитини по телефону з розповідями про цікаві ігри, майстер-класи, тематичні вечірки, поїздки на цікаві екскурсії, аквапарк, миттєво заспокоюєшся і розумієш, що дитина в надійних руках і весь час чимось зайнятий! Безумовно, величезне подяку найпрекраснішим вожатим! Яскраві враження про літо у моєї дитини залишаться в пам'яті надовго! Спасибі вам! Так тримати!

Катерина Подлубна (мама Максима)
Стар тайм - найкращий друг дитини!) З командою професіоналів моя дитина відкриває в собі нові таланти і з кожним днем стає впевненіше в собі! Спасибі всім-всім співробітникам і викладачам!
Ірина Кучер (мама Софії Кучер)
Спасибі ПЦ Star Time за море позитивних емоцій та неповторних вражень. Щоразу діти біжать на заняття, як на свято. Дуже професійно, яскраво і незабутньо. Все на вищому рівні - індивідуальний підхід, новітні методики викладання, культура в спілкуванні. Ви нас підкорили і вразили! Щире вам дякую!!!
Наталя Арабаджи (мама Тимофія і Ангеліни)
Мрії збуваються! А почалося все з того, що дідусь привів онука на день відкритих дверей в ПЦ "Стар Тайм". І з цього моменту почалося нове життя нашої родини. Тепер у Костика змінилися життєві орієнтири, з'явилася мрія стати артистом! І навіть таке, поки ще, нетривалий спілкування з колективом ПЦ "Стар Тайм" в моєму маленькому синочка формує творчу особистість. Участь в проектах додало фарб його дитинства. Зусилля всього колективу проявили здібності, загартували характер і ведуть Костика до червоної доріжки. Ми вас дуже любимо і вдячні за вашу любов і турботу про нашого Костика. Процвітайте і будьте щасливі!
Юлія Бойко (мама Кості Бойко)
Хочемо поділитися своїми враженнями від навчання нашої дитини в Стар Тайм! Наше знайомство почалося з того, що ми хотіли потрапити в літній табір Стар Тайм, вже багато про нього чули і не від одних знайомих, але нам ще не виповнилося 6 років і нам запропонували для початку пройти загальноосвітній курс, розрахований на 9 місяців. Освоїтися, обзавестися друзями і на наступне літо, піти в одну зі змін літнього табору. Потрапивши в офіс Стар Тайму були приємно здивовані, стильною обстановкою і молодою командою! З нашою дитиною відразу знайшли спільну мову і захопили екскурсією по класах! Ми намагаємося не пропускати всі заняття і заходи організовані Стар Таймом, тому що це завжди цікаво і масштабно! Наша дитина, вперше потрапив на студію звукозапису і його голосом говорила ростова лялька в Незнайці на Місяці, в музкомедії!) Так само хочеться відзначити постійний контакт операторів в соцмережах, в вайбері, дуже зручно і оперативно, завжди в курсі, де і як задіяна ваша дитина. Але найголовніше, для нас як батьків, що дитина, не хоче хворіти, щоб не пропустити заняття або виступ в Стар Таймі, він із задоволенням туди біжить, а коли приходить додому, щебече без угаву чим  там займався і чому новому навчився !! ! Дякую за вашу працю і щасливі посмішки наших дітей! Розвитку і процвітання Стар Тайму!
Сім’я Комарчевих
Ми прийшли в Стартайм зовсім недавно і, можна сказати, випадково ... І тепер дуже вдячні тому випадку, який привів нас в цю чудову родину Стартайм! Так-так, саме сім'ю! Такі теплі, дружні і довірчі відносини можна зустріти в сім'ї або в дружному, професійному колективі. Спасибі Вам величезне за працю і турботу про нашу дитину! Наша дівчинка займалася в різних колективах, але з таким задоволенням поспішає тільки на ваші заняття. А скільки веселих і незабутніх вражень подарувала нам поїздка в Буковель! Про це можна написати окрему захоплюючу розповідь ... Але головне - це нові знайомства і друзі, нові емоції і знання, які дарує нам кожен день, проведений з вами, дорогі Стартаймовці! Бажаємо Вам подальшого зростання і процвітання у вашому нелегкому, але дуже важливій справі-вихованні і навчанні наших діток творчості!
Інна Малова (мама Софії Малової)
STAR TIME дуже класний і нам дуже подобається його відвідувати! Кожен раз, коли моя Іріша йде на заняття, вона отримує не тільки знання, а й море позитивних емоцій.Спасібо Стар Тайму за тепло і позитив, який присутній у вашому центрі.
Андрій Литвинчук (тато Ірини Литвинчук)
Хочу сказати величезне спасибі всьому колективу за атмосферу !!! Яка там погода за вікном, виспалися чи ні, гарний настрій або не дуже: дитина завжди готова на заняття! Мене завжди хвилювала безпека дитини, у вас з цим немає проблем!) Єдине: мені завжди хочеться більше!) Більше передач, проектів, занять))) Але це добре !!! Значить є куди рости !!! Чого вам і бажаю! Ви на вірному шляху !!!
Тетяна Горянська (мама Аріни)
Спасибі #стартайм за ці чудові і вже такі рідні стіни. Між нами було все ... Ця школа як і для батьків, так і для наших дітей. У цьому новому творчому навчальному році ми знову з вами !! Спасибі Вам, друзі!! Успіху і процвітання, улюблений Стар Тайм!
Юлія Міщенко (мама Вані і Даші Міщенко)
У ПЦ "Star Time" я ходжу вже 4 рік, тому що це ідеальне місце для того, щоб розвивати себе, знаходити різні шляхи для творчості (які подобаються САМЕ тобі!). Наприклад, вокал, хореографія, акторська майстерність і багато іншого! А ще ти можеш пройти загальний курс, щоб дізнатися, що тобі до душі! А особисто мені, ВСЕ ДО ДУШІ! Тому після загального курсу я пішла на кастинг і потрапила в просунуту групу. Мені дуже там подобається - ми готуємося з виступів, боремося зі страхами (боязнь сцени / глядачів), співаємо, танцюємо на НАЙБІЛЬШИХ майданчиках міста (в Аркадії, на Думській площі, в ТРЦ City Center, та й це ще не все!). У Стар Таймі ти можеш знайти БАГАТО класних друзів, які будуть тебе розуміти і у вас завжди будуть спільні теми для розмови! Крім того, в ПЦ "Стар Тайм" є телепроекти, в яких ти можеш розкрити свої таланти ПО ПОВНІЙ! Любиш готувати - тобі пора в "Кухоньку"; любиш робити різні експерименти - проект "Хімія" саме для тебе; любиш співати, танцювати і грати в різні ігри - тобі підійде "Ухти-Пухти", а якщо у тебе є молодший брат або сестра - сміливо відправляй їх в "Зуб мудрості" або в новоспечений телепроект "Калякі-маляки"!
Ліза Баурда (артистка ПЦ “STAR TIME”)
Ми дуже щасливі, що рік тому наш вибір припав саме на Star Time! Дуже багато добрих і теплих спогадів. Здавалося, що неможливо все встигнути і зробити, але виконано величезний труд з боку найталановитіших педагогів, які люблять свою справу. Дякуємо всім, ви всі супер !!!!!
Тетяна Доброва (мама Іллі Доброва)
Я дуже радий, що мої дівчатка відвідують групові та індивідуальні заняття в ST. Вони з великим задоволенням ходять на заняття. Я хочу зазначити, що це дуже гчудове проведення часу для моїх підлітків. Тут вони навчаються хореографії та вокалу, ставлять сценки, перевтілюються в інших персонажів, дають інтерв'ю. Дуже нашій родині подобаються фотосесії і свята, які влаштовує ST, на які запрошують відомих артистів і де наші діти мають можливість співати разом з ними. ST не зупиняйтеся на досягнутому, відкривайте нові горизонти для дітей, розкривайте їх таланти. Ми з вами хочемо нових хітових пісень і крутих кліпів.
Вадим Фадєєв (тато Ані і Насті Фадєєвих)
По-перше, хочу сказати величезне СПАСИБІ всім співробітникам продюсерського центру за творче зростання моєї дочки !!! Я горда, що за такий короткий термін "STAR TIME" отримав народне визнання - заслужено !!! (Відкривайте філії в інших містах-думаю, це буде подарунком для дітей і їх батьків) Щасливі очі Лізи - доказ того, що ми в потрібному місці і на правильному шляху! Я, як мама, вважаю обов'язковим розвивати свою дитину, а якщо ще й творчо, то далеко ходити не потрібно - ул.Греческая 1а. Мене деякі вже прозвали «мама-реклама», це я роблю просто бачачи щасливі очі виходять з занять дітей - більше б їх було!
Тетяна Баурда (мама Лізи Баурди)
Дякуємо тобі наш друг "Star Time" (а ти, дійсно, став нашим другом) за те, що ти є !!! Мати друга-це велике щастя, а друга, який надихає, підтримує, спрямовує на творчому шляху - це чудово !!!!!!! Дякуємо за чудовий настрій, який панує в твоїх просторих і комфортних "творчих майстерень", за цікаве спілкування і професіоналізм педагогів, за феєричні проекти і позаочі улюбленої дитини, наповнені радістю і натхненням від здійснених творчих успіхів !!!!!!!
Ірина Єфремова (мама Єви)

Ми бажаємо вам, щоб ви розвивалися ще більше, щоб у вас все виходило. Ви молодці! Цілуємо і обіймаємо!

ВРЕМЯ И СТЕКЛО

Слухайте своє серце і робіть, як воно скаже. Бажаю учням "STAR TIME" нічого не боятися і досягати своїх цілей! Ваша Мішель.

MICHELLE ANDRADE

Я вважаю, що ви живете в дивовижний час, коли ваші возможності необмежені. На вашому боці ваші батьки, блізькі та,  найголовніше, - продюсерський центр «STAR TIME»! Нехай все, что ві задумали обов'язково збудеться!

АНДРІЙ ШАБАНОВ

Приїхавши в Одесу, зайшов в продюсерський центр "STAR TIME" і був приємно здивований можливостями, які він дає майбутнім співакам, танцюристам, телеведучим, моделям і т.д. Бажаю удачі дітям, які там навчаються!

НИКИТА ДОБРИНІН

Якби не продюсерський центр "STAR TIME", я б не мав гадки, наскільки сильні вокалісти є в Одесі. Їх багато, кожен особливий по-своєму, і вони по праву займають перші місця!

ДМИТРО КОЛЯДЕНКО
Мене здивував який високий рівень і масштаб телепроекту, так і рівень підготовки учасників. Не чекав, що після "Х-Фактора" мене зможе щось так торкнути і запам'ятатися!
ДМИТРО СИСОЄВ

Стать учеником
«‎STAR TIME PRIVATE SCHOOL»

Оставьте заявку и наш менеджер свяжется с Вами в
ближайшее время
Заказать звонок
Графік роботи
Відділ продажів
sales@startime.ua
Відділ PR
pr@startime.ua
Відділ HR
hr@startime.ua
Відділ якості
info@startime.ua
Відділ маркетингу
marketing@startime.ua
Адміністрація
service@startime.ua
Школа
в смартфоне